brzo se oporavio

VIDEO Marko Livaja zabio pa žestoko udario glavom u stativu, izgledalo je jako ružno

Marko Livaja je zabio Rijeci i onda udario glavom od stativu.

U sklopu 25. kola Prve HNL Hajduk je dočekao Rijeku. Gosti su vodili na poluvremenu 0:2, a Hajduk je smanjio na 1:2 u 66. minuti.

Strijelac je bio Marko Livaja. Sahiti je sjajno prošao i ubacio, lopta je pogodila Rijekinog Krešića i odbila se prema Livaji koji se bacio na nju i pospremio je u mrežu. Nažalost u borbi za loptu je nezgodno udario glavom od stativu, na prvu je izgledalo jako ružno, ali najbolji igrač Hajduka se brzo oporavio.

gol expired VIDEO Lokomotiva pobijedila Goricu koja je upisala peti poraz u nizu divider

Igrači su se zabrinuli zbog udarca u glavu, odmah su zvali liječničku pomoć, ali Livaja je pokazao da je sve u redu.