povratak u formu

VIDEO Majerov Rennes demolirao Ajaccio uz dvije asistencije Hrvata

Rennes je s čak 5:0 pobijedio otpisani Ajaccio.

Lovro Majer (Foto: Afp)

U 36. kolu francuskog Ligue 1 Rennes je u gostima razbio budućeg drugoligaša Ajaccio s čak 5:0. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer počeo je od prve minute u dresu gostiju te je odmah pokazao naznake nekadašnje forme.

Bivši nogometaš Dinama nije se upisao u strijelce, ali je dva puta asistirao, za prvi i treći pogodak. Majer je prema SofaScoreu bio drugi najbolje ocjenjeni igrač gostiju, a to su njegove prve asistencije još od veljače.

Lijepe su ovo vijesti i za izbornika Dalića mjesec dana uoči završnice Lige nacija na kojoj polufinale Hrvatska igra protiv Nizozemske.

Rennes se bori s Lilleom za peto mjesto koje vodi u Europu, pa su nakon jučerašnjeg slavlja Lillea nad Marseilleom ovu utakmicu morali pobijediti.

Na Korzici su sve riješili u prvih 45 minut kada je već bilo 4:0 za goste. Majer je asistirao Baptisteu SantaMariji u 14. minuti te Jeremyju Dokuu u 37. minuti koji je prošao više od polovice terena i zabio treći gol.