Šest minuta u sezonu

VIDEO Krama sjajno krenuo u sezonu: Nijedan igrač Hoffea u povijesti ovo nije napravio

Andrej Kramarić postigao je sva tri gola za Hoffenheim u 3-2 domaćoj pobjedi protiv novaka u ligi Holsteina iz Kiela u susretu 1. kola njemačkog prvenstva.

Andrej Kramarić (Foto: Afp)

Šest minuta trebalo je Andreju Kramariću da zabije svoj prvi pogodak sezone u dresu Hoffenheima, a tim ranim pogotkom ispisao je još djelić povijesti njemačkog kluba.

Napadač hrvatske reprezentacije u nedavnom intervjuu samopouzdano je izjavio kako nema više od trojice veznih igrača u Europi s boljom statistikom od njega.

Svoju izjavu opravdao je već u prvih šest minuta sezone kada je realizirao jedanaesterac Hoffenheima za rano vodstvo protiv Kiela

Andrej Kramarić Andrej Kramarić (Foto: Afp)

Tim pogotkom je postao prvi igrač Hoffenheima u povijesti koji je izravno sudjelovao u postizanju barem jednog pogotka u osam uzastopnih utakmica Bundeslige.

Također, od početka travnja, nijedan drugi igrač u Bundesligi nije izravno sudjelovao u toliko golova kao on (13).

Barem je to bila statistika prije nego je Kramarić taj učinak dodatno pojačao novim pogotkom u 37. minuti.

Nakon što je Bernhardssen u 63. minuti smanjio za 2-1 i tako postigao povijesni prvi gol za Holstein Kiel u prvoj ligi, Kramarić je u 87. minuti najbrže reagirao na odbijenu loptu i pogodio za 3-1 da bi Machino u 89. postavio konačni rezultat.