Bravo!

VIDEO Juranović odigrao utakmicu iz snova: Zabio prvi pogodak pa fantastično asistirao

Juranović je zaigrao od prve minute za Union Berlin u susretu Europske lige.

Josip Juranović (Foto: Afp)

Josip Juranović, hrvatski nogometaš zabio je pogodak i asistirao za pobjedu Union Berlina u uzvratnom susretu šesnaestine finala Europske lige protiv Ajaxa (3:1).

Hrvatski nogometni reprezentativac je opalio s ruba kaznenog prostora i pogodio suprotni kut gostujućih vrata za povećanje vodstva njemačkog bundesligaša pred sam kraj prvog poluvremena.

Prvijenac Juranovića za Union Berlin možete vidjeti OVDJE

Obje su momčadi sjajno otvorile drugo poluvrijeme, Ajax je smanjio na 2:1, ali brzo su domaćini zabili i treći pogodak na utakmici.

Ovog puta strijelac nije bio Juranović, već Doekhi, ali zato mu je asistirao hrvatski reprezentativac, i to iz kornera. Vatreni igra utakmicu iz snova...

Asistenciju Juranovića možete vidjeti OVDJE.