Kakav cirkus

VIDEO Hrvatski trener pokazao navijačima srednji prst: Dan kasnije upali su na trening

Bilo je burno nakon pobjede Torina u talijanskom prvenstvu.

Ivan Jurić (Foto: Twitter/Screenshot)

Ivan Jurić podigao je veliku prašinu u Italiji svojim ponašanjem na utakmici Serie A između njegova Torina i Sassoula (2:1).

Budući da je na utakmici protiv Leccea zaradio crveni karton, hrvatski je stručnjak morao odgledati utakmicu s tribina. Bilo je napeto od samog početka, njegova je momčad rano povela pogotkom Sanabrije u 8. minuti, no gosti se vraćaju preko Thorstvedta samo 10 minuta kasnije.

S tim se rezultatom otišlo na odmor, a onda u 68. minuti Nikola Vlašić zabija za preokret i važna tri boda torinske momčadi. Nakon posljednjeg sučeva zvižduka Jurić je pretjerao u svom slavlju, pokazao je srednji prst navijačima koji su 15 minuta kasnije ušli na tribinu iz protesta prema treneru i momčadi zbog loših rezultata ove sezone.

Na Jurićevu žalost, kamere su sve zabilježile, a dan kasnije navijači su upali na trening prve momčadi. Gotovo pola sata držali su prodike igračima, ali i hrvatskom treneru, koji je opravdao svoje ponašanje emocijama zbog pobjede.