Razočarenje za Splićane

VIDEO Hajdukovci došli pozdraviti Torcidu nakon remija, a dočekalo ih je ovo

Na utakmici Hajduka i Istre 1961 pala su četiri pogotka i dva crvena kartona.

Torcida (Foto: Vladimir Dugandzic/Cropix)

Nogometaši Hajduka iIstre 1961 podijelili su bodove (2:2) u susretu 28. kola HNL-a na Poljudu.

Jan Mlakar je odigrao sjajnu utakmicu, zabio je dva pogotka, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv gostiju iz Puli. Oni su u 120 sekundi bljesnuli, zabili dva pogotka i odnijeli veliki bod s Poljuda.

Razočaravajući je to rezultat za splitske nogometaše, koji su opsjedali gostujuća vrata u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli još jednom zatresti mrežu. Na utakmici smo vidjeli i dva crvena kartona, prvo je pocrvenio Borevković početkom drugog dijela, ali i Marešić kod Istre 1961 u 80. minuti.

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka nogometaši Hajduka su krenuli prema sjevernoj tribini kako bi pozdravili Torcidu, ali tamo ih je dočekao - muk. Nije bilo navijanja ni skandiranja...