Kakva obrana!

VIDEO Gvardiol zamalo zabio fantastičnu bombu u derbiju: "Teško da je mogao pucati bolje od ovoga..."

Joško Gvardiol sjajno je opalio u 86. minuti, ali David Raya obranio je njegov pokušaj.

Joško Gvardiol (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Cityja i Arsenala odigrali su bez pobjednika 2:2 u derbiju Premier lige.

Topnici su bili nadomak važne pobjede u gostima, ali debelo u sudačkoj nadoknadi Građani su uspjeli izjednačiti i spasiti se od poraza.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol odradio je ponovo cijelu utakmicu i bio jedan od najboljih igrača domaće momčadi, a nekoliko minuta uoči kraja regularnog dijela utakmice mogao je i zabiti. No, na njegovu žalost ispriječio mu se u zadnje vrijeme vrlo raspoloženi čuvar mreže Topnika David Raya.

Nije mogao pucati bolje

"Gvardiol nije mogao udariti loptu bolje od ovoga“, rekao je komentator u prijenosu na Gvardiolov pokušaj u 86. minuti susreta.

Vatreni je sjajno zahvatio loptu ljevicom iz voleja s ruba kaznenog prostora, ali spomenuti Raya, kojemu su pogled na Joška sklanjala dvojica njegovih braniča, pojavio se ni otkud i čudesno iščupao taj udarac iz mreže.

Gvardiolovu bombu pogledajte OVDJE.

Tablica Premier lige:

Standings provided by Sofascore

Slavlje igrača Rijeke Rijeka se grupirala nakon fijaska i suvereno kroči SuperSport HNL-om! Mnogima je promaknuo ovaj podatak divider

Cedevita Olimpija VIDEO Stravična ozljeda košarkaša Cedevite: Cijela dvorana utihnula, jedna navijačica zaplakala divider

Tony Popović Bio je kandidat za trenera Hajduka, a danas je pred njim težak izazov: Hrvat preuzeo vruću klupu divider

Prati nas na Instagramu!
UŽIVO VARAŽDIN - DINAMO: Stigli sastavi! Bjelica zarotirao momčad, jasan je cilj domaćina