Za potvrdu pobjede

VIDEO Golobradi turski talent postigao pogodak koji će kandidirati za najljepši u kvalifikacijama

18-godišnji nogometaš Fenerbahçea, Arda Güler, postigao je svoj prvi pogodak za reprezentaciju Turske.

Arda Güler (Foto: Afp)

Nogometaši Turske uspješno su odradili posao preuzimanja vrha naše kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2024. godine. Na domaćem terenu savladali su Wales rezultatom 2:0.

Aimbetov slavi sa suigračima VIDEO Autsajder spektakularnim golom u završnici slavio na gostovanju kod Sjeverne Irske divider

Blok čvrstih otočana probili su u 64. minuti, kad je Hakan Çalhanoğlu pogodio iz kaznenog udarca, a potvrda pobjede došla je u 80. minuti, kad je pogodio Arda Güler.

Prvi gol i odmah za pamćenje

Nogometaš Fenerbahçea, koji je u veljači napunio 18 godina, upisao je svoj četvrti nastup u nacionalnom dresu te postigao prvi pogodak. I to ne bilo kakav, nego apsolutno prekrasan.

Uzeo je loptu na samoj desnoj strani ulaska u kazneni prostor, namjestio se na lijevu nogu, a onda u prekrasnoj putanji pogodio dalji gornji kut. Vratar je mogao samo popratiti loptu pogledom.

Kako je izgleda taj pogodak, pogledajte OVDJE.