dobar potez

VIDEO Livajin show u Varaždinu! Prvo stao na loptu pa zabio kroz noge, a onda izveo još jednu majstoriju

Marko Livaja je nastavio igraju u formi koju smo vidjeli prošle sezone.

Varaždin je u sklopu trećeg kola SuperSport Prve HNL ugostio Hajduk, splitski klub je na poluvremenu imao 2:0.

Unatoč dominaciji Varaždina u prvom dijelu i 14 udaraca prema Sentiću, protiv Marka Livaje se nije moglo.

gol expired Hajduk blijedom igrom slavio u Varaždinu: Livaja još jednom potvrdio svoju klasu i značaj za Bijele divider

Hrvatski nogometni reprezentativac prvo je zabio u 29. minuti susreta. Majtorski je primio loptu, doslovno je stao na nju pa je progurao kroz noge braniča Varaždina, a Zelenika ništa nije mogao.

Prvi i drugi gol pogledajte OVDJE.

Tu Livaja nije stao. Napadač splitskog kluba zabio je u 45. minuti za 2:0. Majstorski je potkopao loptu pored golmana Varaždina i oduševio publiku na stadionu, ali vjerojatno i sve ljubitelje nogometa u Hrvatskoj.