Tri boda u džepu

VIDEO Novi talent Hajduka zabio dva pogotka: Pogledajte sjajne škarice

Hajduk je osvojio tri boda na gostovanju kod Varaždina u 21. kolu HNL-a.

Rokas Pukštas (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Nogometaši Hajduka pobijedili su Varaždin s 4:1 u susretu 21. kola SuperSport HNL-a. Dva prekrasna pogotka pala su u razmaku od samo dvije minute, prvo je zabio Marko Livaja, a onda mladi Rokas Pukštas.

Sjajno je počelo drugo poluvrijeme u Varaždinu, poveli su gosti preko Melnjaka nakon kornera, ali još brže su se vratili domaćini u utakmici. Nakon jedne pogreške Awaziema, izjednačio je Brodić koji je probio Sentića.

Varaždin - Hajduk FOTO Torcida izvijesila transparent za upravu Hajduka: Poslali su jasnu poruku divider

U 55. minuti dvoboja Varaždinci su ostali s igračem manje, Elezi je zaradio izravno isključenje za start nad Lovrencsicsom. Sve do 77. minute Varaždin je bio u igri, a onda je Marko Livaja sjajno primio loptu i pospremio ju u domaću mrežu za novo vodstvo.

Minutu kasnije gosti su zabili novi pogodaka, sada je poentirao mladi Pukštas, i to sjajnim škaricama. Do kraja susreta Pukštas je zabio još jedan pogodak, i to na asistenciju Livaje.

Sjajne poteze Livaje i Pukštasa možete vidjeti OVDJE.