Bravo!

VIDEO Dinamo zadovoljno trlja ruke! Dani Olmo zapečatio gruzijsku sudbinu, smiješi mu se transfer karijere

Dani Olmo je zabio pogodak za Španjolsku u borbi za četvrtfinale Eura 2024.

Dani Olmo (Foto: Afp)

Dani Olmo zabio je pogodak u visokoj pobjedi Španjolaca nad Gruzijom (4:1) za plasman u četvrtfinale Europskog prvenstva, gdje ih čeka domaćin Njemačka.

Bivši igrač Dinama ušao je u igru u 52. minuti susreta umjesto Pedrija, a pred sam kraj susreta upisao se na listu strijelaca. Igrala se 83. minuta kad je Dani Olmo pogodio za konačan rezultat utakmice.

To će posve sigurno još više motivirati Manchester City, ali i druge europske velikane da krenu po Olma kojeg mogu kupiti za okrugih 60 milijuna eura! Rasplet situacije prati i Dinamo koji ima pravo na 20 % razlike ulaznog i izlaznog transfera Leipziga, odnosno, riječ je o nešto više od šest milijuna eura, naravno, ukoliko netko aktivira Olmovu klauzulu.

No vrijedi napomenuti kako klauzula vrijedi do 1. kolovoza, tako da vrijeme curi...

Pogodak Danija Olma možete vidjeti OVDJE.

Jude Bellingham Svi su razapeli Bellinghama, ali on tvrdi da neumjesna gesta nije bila upućena Slovacima divider

Dani Olmo i Nico Williams Španjolska s četiri komada prekinula gruzijsku bajku i izborila četvrtfinale na Euru! divider