Navijači su uživali

VIDEO Dinamo i Hajduk priredili pravi nogometni spektakl za stanovnike malih mjesta

Dinamo je prošao u osminu finala Hrvatskog kupa, a Hajduk je svladao Neretvanac u prijateljskom susretu.

Nogometaši Dinama gostovali su u Jarmini kod Vinkovaca u dvoboju šesnaestine finala Hrvatskog Kupa, dok je Hajduk gostovao u Opuzenu. Bio je to veliki nogometni spektakl za stanovnike malih mjesta.

U Jarmini se glasno navijalo, i to za Dinamo! Navijači su od najdražih nogometaša tražili dresove, a utakmica se pratila čak i s obližnjih balkona.

Bilo je svečano i u Opuzenu gdje je tamošnji Neretvanac proslavio 90. rođendan postojanja. Tom prilikom u goste im je stigao Hajduk i pobijedio s 2:1, ali rezultat je bio u drugom planu, otkriva reporterka Dnevnika Nove TV Željka Škreblin.

gol expired Dinamo uvjerljivo slavio u Kupu, napunili mrežu domaćina u prvom poluvremenu divider

"Zadnji put kad je Hajduk bio prvak, gostovao je ovdje u Opuzenu. Pokušavamo na sve načine doći do titule. Ako to znači da trebamo doći u Opuzen, da bismo osvojili titulu, eto i to smo napravili", našalio se predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić.

Bili su navijači ponosni jer ne slavi se svaki dan 90 godina, a i Hajduk ne dolazi često. Zadovoljni su i igrača Neretvanca koji su čak i poveli, ali svima je bilo najvažnije da se nitko ne ozlijedi:

gol expired Hajduk upriličio proslavu dalmatinskog niželigaša: Gubili do 80. minute pa sve preokrenuli divider

"Nama je najvažnije da Hajduk bude prvak, a za ostalo ćemo lako", rekao je Dino Deak, nogometaš Neretvanca.

Jednog su igrača Hajduka navijači Neretvanca pozvali da se vrati u njihov grad i zaigra za klub:

"Ako ću negdje završavati karijeru, u nekom manjem gradu, neka to bude Petrinja. Neka se nitko ne uvrijedi"; rekao je s osmijehom Filip Krovinović.

Dnevnik Nove TV gledajte svakog dana od 19:15, a više o najvažnijim vijestima čitajte na portalu DNEVNIK.hr.