Mladi dobili šansu

Hajduk upriličio proslavu dalmatinskog niželigaša: Gubili do 80. minute pa sve preokrenuli

Hajduk je svladao Neretvanac (2:1) iz Opuzena koji je proslavio 90. rođendan

Nogometaši Hajduka upriličili su rođendansku proslavu Neretvanca iz Opuzena i pobijedili s 2:1.

Poveli su domaćini preko Vučkovića u 34. minuti dvoboja koji je iskoristio pogrešku mladog Vuškovića, a sve do 78. minute nije bilo promjene rezultata.

Prvo je mladi Boško Jemo poravno rezultat na asistenciju Dine Mikanovića, koji je uputio prizemnu loptu u sredinu kaznenog prostora, a za pobjedu je zabio Duić.

Dominirali su nogometaši Hajduka kroz cijeli susret, ali svakako im na ruku nije išao teren koji je bio u lošem stanju.

Trener splitskog sastava Mislav Karoglan dao je priliku mlađim igračima, ali zaigrali su i prvotimci poput Lovrencsicsa, Borevkovića, Fossatija, Kalika, Krovinovića, Sahitija, Melnjaka, Mikanovića...