Ušao s klupe

VIDEO Zbog bolesti otkazao Daliću, ali vraća se na veliku scenu: Zabio novi gol u Portugalu

Petar Musa zabio je četvrti pogodak u dresu Benfice.

Petar Musa (Foto: Afp)

U posljednjima satima zimskog prijelaznog roka Benfica je ostala bez Enza Fernandeza, koji se za 120 milijuna eura preselio u Chelsea, ali svejedno je upisala tri nova boda u portugalskom prvenstvu.

Na gostovanju kod Arouce Benfica je slavila s uvjerljivih 3:0, a jedan pogodak zabio je hrvatski napadač Petar Musa. Dva pogotka na susretu zabio je Joao Mario, u 25. i 54. minuti dvoboja, dok je konačni rezultat postavio Musa.

U igru je ušao u 66. minuti, a deset minuta prije kraja iskoristio je asistenciju Davida Neresa i loptu pospremio u domaću mrežu. To je četvrti prvenstveni pogodak Hrvata u dresu Benfice, a ukupno je ove sezone zabio sedam pogodaka.

Nastavi li s dobrim igrama u dresu portugalskog diva, Musa bi mogao ponovno doći pod radar hrvatskog izbornika Zlatka Dalića. On ga je i ranije zvao u reprezentaciju, ali je otpao zbog koronavirusa u posljednji trenutak.

Pogodak Petra Muse možete vidjeti OVDJE.