Uvjerljiva pobjeda

VIDEO Arsenal produbio rezultatsku krizu Chelseaja: Mateo Kovačić sjajno asistirao

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić upisao je asistenciju u poraz Chelseaja.

Mateo Kovačić (Foto: Afp)

Nogometaši Arsenala svladali su Chelsea (3:1) u susretu 34. kola engleske Premier lige, a hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić je upisao asistenciju.

Arsenal je slomio Chelsea nakon samo 45 minuta igre, na odmor se otišlo uz 3:0 prednost domaćina. Potpuno je dominirao Arsenal u prvom dijelu, a sve je to naplatio Odegaard s dva pogotka za 2:0, u 18. i 31. minuti, dok je u 34. Brazilac Gabriel Jesus zabio za velikih 3:0.

Dani Olmo VIDEO Na krilima Danija Olma izborili finale Kupa: Zabio i tri puta asistirao, Gvardiol dobio crveni divider

U nastavku je Arsenal primirio ritam, a Chelsea je tek dao počasni pogodak. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je asistirao, a Madueke je u 65. minuti postavio konačan rezultat ovog susreta. Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Arsenal je pobijedio nakon četiri prvenstvene utakmice bez pobjede. Chelsea je zadnji put pobijedio sredinom ožujka te je tek 12. na ljestvici.

Sjajnu asistenciju Matea Kovačića možete vidjeti OVDJE.