fatalna "predasistencija"

VIDEO Ante Rebić ušao u igru pa dodao ravno u noge asistentu za gol koji je zapečatio sudbinu Leccea

Ante Rebić navikava se na Lecce, a sad je s njim ispao iz Talijanskog kupa.

Ante Rebić (Foto: Profimedia)

Nogometaši Leccea svoj su ovosezonski put u talijanskom Kupu okončali u drugom kolu, drugoligaš Sassuolo je slavio u Lecceu s 2-0.

Do prošle sezone je Sassuolo bio standardni prvoligaš, ali je potom ispao i trenutačno se nalazi u Serie B, na trećem mjestu drugoligaške ljestvice. No u ovom slučaju drugoligaš je bio bolji od prvoligaša iz Leccea, za koji je od 46. minute zaigrao hrvatski nogometaš Ante Rebić.

Sassuolo je poveo u 13. minuti Muharemovićev golom, nakon čega je domaći sastav pritiskao, nizao šanse i tražio izjednačenje. U 78. minuti opasno je zaprijetio upravo Rebić, a odmah nakon toga nekadašnji hrvatski reprezentativac izgubio je loptu, a gosti su postigli drugi pogodak. Strijelac je bio D'Andrea, čime je odveo svoju momčad među 16 najboljih.

U osmini finala Sassuolo će gostovati kod Milana.

Reblićevu pogrešku pogledajte OVDJE.

Talijanski kup, 2. kolo:

Lecce - Sassuolo 0-2 (Muharemović 13, D'Andrea 79)

Marko Tolić Marko Tolić u sjajnoj formi: Zabio i asistirao u pobjedi Slovana divider

Pajačev crveni Diallou Joško Jeličić se posuo pepelom: "Ispričavam se Diallou, bio je to loš pokušaj humora" divider

Dinamo Histerija oko Dinama: "Sve više podsjećaju na Hajduk i to je najstrašnija stvar koju sam čuo" divider

Prati nas na Instagramu!
Na povratku Bjelice na Maksimir, pukla je petarda... ⚽️
GOOOL! Dašak nade za Lokose, zabio je Dinamov talent na posudbi.

GOOOL! Dinamo vodi 3:0, zabio je Ademiiii!

Nažalost, Cutelaba je bio bolji... 🤝

Erslan je izgubio podijeljenom odlukom sudaca. Samo se nadamo da je lijevo koljeno okej. 💪