stalno zabija

Marko Tolić u sjajnoj formi: Zabio i asistirao u pobjedi Slovana

Aktualni slovački prvak je jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka.

Marko Tolić (Foto: Profimedia)

Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše.

Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Na startu drugog poluvremena nekadašnji 28-godišnji igrač Dinama je asistirao za drugi pogodak Slovana nakon čega su uslijedila još četiri u domaćoj mreži.

Aktualni slovački prvak je jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka. Ta se utakmica igra u Bratislavi i na programu je 5. studenoga. Slovan je trenutačno i vodeća momčad slovačkog prvenstva.

Marin Čilić VIDEO Pogledajte povijesni poen Marina Čilića koji je ušao u teniske knjige divider

Marin Čilić Čilić poslije velike pobjede iznenadio neobičnom zahvalom: "Velika im hvala, oni su mi ovo omogućili" divider

Lando Norris i Max Verstappen Je li na pomolu jedan od najvećih preokreta u povijesti Formule 1? Kraj sezone bit će spektakularan divider