Bravo!

Vatreni sjajno otvorio novu sezonu: U razmaku od tri dana upisao dvije asistencije

Borna Barišić upisao je novu asistenciju u dresu škotskog Rangersa.

Borna Barišić (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi gol u 4:0 (1:0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Livingstona u susretu 2. kola škotskog prvenstva.

Barišićev ubačaj u 78. minuti Danilo je glavom proslijedio u mrežu za 2:0. Prije toga domaće je u prednost doveo Lammwers u 10. minuti, da bi u završnici Sima u 84. i Dowell u 90. minuti psotavili konačni rezultat.

Marko Livaja Grci pitali Livaju o neredima u Ateni: "Svi pričaju o tome, ali..." divider

Vatreni je odigrao čitav susret za Rangers kojem su ovo prva tri boda u novom prvenstvu. Zanimljivo, prije samo tri dana Barišić je upisao još jednu asistenciju, u susretu Lige prvaka protiv Servettea asistirao je za 2:0.

Utakmica je na kraju završila rezultatom 2:1 za škotsku momčad, a ovog utorka igra se uzvratni susret u Švicarskoj. Pobjednik dvoboja ide u play-off Lige prvaka.