sjajne reakcije navijača

Uzor mu je Modrić, danima ga je gledao na YouTubeu, a sinoć je oduševio protiv Luke

N'Golo Kanté proglašen je za igrača utakmice, a navijače je oduševio i mladi Englez.

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Real Madrid i Chelsea na stadionu Alfredo di Stefano odigrali su 1:1.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Christiana Pulišića, a izjednačio je Karim Benzema u 29. minuti.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Kraljevski klub, dok Mateo Kovačić nije nastupio za Chelsea zbog ozljede.

Za igrača utakmice proglašen je N'Golo Kanté, a navijače je oduševio i mladi 22-godišnji Englez Mason Mount.

Ivica Kostelić Ivica Kostelić ima novi hit-projekt: ''Rasprodali smo je u roku od tri dana'' divider

Veznjaci londonskog kluba malo su zasjenili Realov legendarni vezni red Modrić – Kroos – Casemiro.

Nitko od veznjaka Reala nije bio na razini, pa čak ni Luka Modrić. On je odigrao korektno, no navikao je navijače slavnog madridskog kluba na puno bolje predstave, pa je ovaj put prošao s manjom ocjenom nego inače.

Navijači engleskog kluba na Twiteru posebno hvale mladog Mounta.

gol expired VIDEO: UFC ima novu zvijezdu iz Europe, Prochazka brutalno laktom nokautirao Reyesa! divider

''Mount je danas pokazao Modrićevu razinu igre'', ''Chelsea je bio puno bolji u prvom poluvremenu, a Kante i Mount nadigrali su Kroosa i Modrića'', samo su neki od brojnih pohvala na račun veznjaka Chelseaja.