Modrić nije pomogao

Barca demolirala Real usred Madrida: Lewandowski otvorio Kraljeve, Raphinha i Yamal ih dokrajčili

Barcelona je pobijedila Real 4:0 usred Madrida u 11. kolu La Lige...

Barcelona je povela golom Roberta Lewnadowskog (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone slavili su u El Clasicu na Bernabeu protiv Reala s čak 4-0 i povećali svoje vodstvo na ljestvici.

Pobjedu su Kataloncima donijeli Robert Lewandowski (54, 56), Lamine Yamal (77) i Rapinha (85).

Real Madrid - Barcelona VIDEO Real potopljen na Bernabeu: Pogledajte sve pogotke Barcelone u povijesnoj pobjedi divider

Barca je demolirala Reala u drugom poluvremenu, nakon što je Kraljevski klub dominirao u prvom dijelu, ali nije iskoristio svoje prilike. Posebno se u promašajima isticao Kylian Mbappe, kome je ovo bio prvi El Clasico, a poništen mu je i gol zbog zaleđa.

Real Madrid - Barcelona Real Madrid - Barcelona (Foto: Afp)

Real je načeo Lewandowski s dva gola u 54. i 56. minuti nakon dodavanja Marca Casadea i Alexa Baldea. Mbappe je potom imao još dvije šanse, ali je oba puta pobjednik bio Barcin vratar Inaki Pena. Francuz je u 66. minuti zabio još jedan gol, ali opet poništen zbog iz ofsajd pozicije.

Kylian Mbappe Kylian Mbappe (Foto: Afp)

Mogao je i Lewandowski zabiti hat-trick, ali je tek u 66. minuti iz blizine pogodio vratnicu, no mlada zvijezda Lamine Yamal potom je dovršila posao za Blaugranu kada je iz blizine u 77. poslao loptu pod gredu. Raphinha je u 85. minuti postavio konačan rezultat.

Luka Modrić je ušao u igru u 63. minuti. Barcelona sada vodi sa šest bodova više od Reala.

Tablice omogućuje Sofascore

Shara Magomedov Nova UFC-ova zvijezda kao da je iz Renmanove pjesme: "S jednim okom snima riju, drugo mane..." divider

Boban vs Ursa Boban dokazao Ursi da se u Gorici kuju malo čvršći "topovi", nego u Osijeku: "Je*em ti steroide..." divider

Topuria vs. Holloway VIDEO Topuria obranio titulu i ispisao povijest protiv legendarnog Hollowaya divider

UFC 309: Jon Jones - Stipe Miočić, prijenos MIOČIĆ – JONES: UFC spektakl uživo na gol.hr-u, evo kada je prijenos divider

Golden State Warriors Golden State u gostima slavio s brutalnom razlikom, Lakersi također stigli do druge pobjede divider