SJAJAN REZULTAT ZA NAS

Armenci pomogli Hrvatskoj: Wales ostao bez pobjede, Vatreni imaju sve u svojim rukama!

Armenija i Wales odigrali su 1:1, što je savršen rezultat za reprezentaciju Hrvatske.

Lucas Zelarayin (Foto: Guliver Images)

Sjajne vijesti dolaze iz Erevana, gdje je kvalifikacijska utakmica za Europsko prvenstvo između Armenije i Walesa završila rezultatom 1:1.

To je rezultat koji u potpunosti odgovara reprezentaciji Hrvatske, koja sad ponovno ovisi sama o sebi. Pobjede protiv Latvije i Armenije vode nas na Euro.

Hrvatska je navijala za Armence

Armenija je povela ranim pogotkom Zelarayana već u petoj minuti susreta kada je neobranjivo pogodio malu mrežicu vratara Warda, gol možete pogledati OVDJE.

Velšani su izjednačili u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kad je svoju vlastitu Tiknizyan. Loptu je glavom skrenuo u gol nakon ubačaja sa strane Conora Robertsa.

Izjednačujući pogodak pogledajte OVDJE.

U drugom poluvremenu, posebno u samoj završnici, vidjeli smo otvorenu igru s obje strane, no začudo bez pogodaka. Niti jednima nije odgovarala podjela bodova i krenuli su po pobjedu i uistinu je čudo što se sve promašili. No, nećemo se buniti.