Bravo!

Petarda kluba Nenada Bjelice u gostima: Zabio i zaboravljeni Hrvat

Benković je odigrao cijelu utakmicu, dok je Bjelica u 63. minuti u igru uveo još jednog Hrvata, Tonia Teklića, koji je također ovog ljeta u Tursku stigao iz Varaždina.

Nenad Bjelica (Foto: Goran Stanzl/Pixsell)

Uvjerljivu su pobjedu upisali nogometaši Trabzonspora u dvoboju četvrtog kola turske Super Lig, svladali su Kasimpasu u gostima 5-1.

Trabzonsporu, sastavu kojeg vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, to je bila druga pobjeda u sezoni, a uz to imaju i dva poraza.

Slaven Belupo - Lokomotiva Prva pobjeda Lokomotive u novoj sezoni HNL-a: Jedan gol je bio dovoljan za slavlje u Podravini divider

U prvom poluvremenu Trabzonspor je postigao tri pogotka, a u nadoknadi prvog dijela strijelac je za goste, za tadašnjih 3-0, bio hrvatski nogometaš Filip Benković. Premijerni mu je to bio pogodak u dresu turskog kluba gdje je došao ovog ljeta.