Velika gužva u sredini

Prva pobjeda Lokomotive u novoj sezoni HNL-a: Jedan gol je bio dovoljan za slavlje u Podravini

Slaven Belupo i Lokomotiva sastali su se u prvoj utakmici sedmog kola SuperSport HNL-a.

Slaven Belupo - Lokomotiva (Foto: Damir Špehar/Pixsell)

U prvoj utakmici sedmog kola HNL-a Lokomotiva je kao gost pobijedila Slaven Belupo s 1:0 i došla do prvog ovosezonskog trijumfa u prvenstvu.

Dugo u Koprivnici nije bilo golova, a onda je sredinom drugog poluvremena, u 65. minuti, mladi Marin Šotiček poentirao za prednost gostiju.

Do kraja su Farmaceuti pokušavali doći do izjednačenja, međutim Zagrepčani su se uspjeli obraniti i odnijeti sva tri boda kući.

Lokomotiva se ovom pobjedom bodovno izjednačila sa Slaven Belupom, ali i s Varaždinom i Goricom. Sva ta četiri kluba imaju po šest bodova, jedan manje od četvrtoplasiranog Dinama.

Ante Crnac Slaven Belupo realizirao jedan od najvećih transfera u povijesti kluba: Sjajni 19-godišnjak prodan u Poljsku divider