Šamarčina Staroj dami

Tudor i Cholo junior su dobitna kombinacija, poslije Lazija srušili i moćni Juventus!

Verona koju vodi naš Igor Tudor kreirala je još jedno iznenađenje u Serie A.

Hrvatski trener Igor Tudor nedavno je s Veronom srušio Lazio uz četiri gola Giovannija Simeonea, a sad je isti strijelac bio u glavnoj ulozi spektakularne pobjede protiv Juventusa 2:1 u 10. kolu Serie A.

Verona je do vodstva od 2-0 stigla u razmaku od 11. do 14. minute kada je ove sezone vrlo raspoloženi Giovanni Simeone dva puta tresao mrežu iza Szczesnyja. Prvi je put iskoistio kardinalne pogreške u gostujućoj obtani, da bi drugi put sjajnim udarcem izvan kaznenog prostora pogodio sam gornji lijevi kut suparničkih vrata.

gol expired VIDEO Bašić se mimoišao s Pašalićem na terenu, ušao u drugom dijelu pa namjestio gol u derbiju hajdukovaca u Serie A divider

Juventus je do kraja susreta uspio tek smanjiti na 2-1 preko McKenniea u 80. minuti.

Boško Šutalo ušao je u igru za Veronu u 67. minuti, Nikola Kalinić je zamijenio dvostrukog strijelca Simeonea u 83., dok je Ivor Pandur osto na klupi.

Ovom pobjedom Verona se bodovno izjednačila s Juventusom, ali je zbog bolje razlike pogodaka sedma, dok je Juventus osmi sa 15 bodova.