bijesan kao ris

Trener Slaven Belupa opleo po Lovriću: ''Neka gospodin sudac objasni 11-erac i poništen autogol Prpića''

Trener Slaven Belupa Ivan Radeljić nakon poraza od Hajduka nije bio zadovoljan suđenjem Zdenka Lovrića.

Ivan Radeljić (Foto: Duje Klarić/Cropix)

Nogometaši Hajduka osvojili su tri boda na startu nove sezone HNL-a, pred više od 25.000 gledatelja na Poljudu Splićani su nadjačali Slaven Belupo s 2:1 (2:1).

Svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu. Golove su za Hajduk dali Marko Livaja iz jedanaesterca u 18. minuti te novo pojačanje Abdoulie Sanyang u 37. minuti, dok je na drugoj strani jedino poentirao Matej Šakota u nadoknadi prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme nije bilo toliko sadržajno, ali opet u prvi plan dolazi naše suđenje, i to već u prvom kolu.

Gennaro Gattuso VIDEO Pogledajte kako su navijači ispratili igrače Hajduka: Gattuso priredio šou divider

Naime, sudac Zdenko Lovrić se razmahao sa žutim kartonima, pokazao i crveni karton igraču Slaven Belupa, poništio dva pogotka u drugom dijelu.

Sve to je zasmetalo treneru Farmaceuta Ivanu Radeljiću koji je bijesan kao ris došao na konferenciju za medije.

''Volio bih da mi gospodin sudac objasni jedanaesterac. Ako je to snimka što sam ja vidio...Neka mi se objasni poništeni autogol Prpića. Ja nisam ništa vidio. Ako si frajer pusti gol, a onda gledaj VAR'', rekao je i dodao:

''Čisti crveni karton Lučića, a pet minuta ranije čisti crveni karton Rakitiću. Neka Dinamo i Hajduk sami igraju, a mi ćemo ostali biti statisti'', kazao je Radeljić i otišao s press konferencije.

Osijek - Šibenik VIDEO Šibenčani priredili senzaciju kod Osijeka: Čavlina poklonio pobjedu gostima divider

Hrvatski rukometaši Ugledni Danac napisao nešto što je teško priznati: Je li u pravu za hrvatski rukomet? divider

Tko je kriv za debakl rukometaša na OI?

Ukupno glasova:

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽