to im nije trebalo

Trećeligaš šokirao Tottenham duboko u sudačkoj nadoknadi: Spursi moraju na popravni!

Kao i u prošlome kolu FA Cupa Tottenham će morati odigrati ponovljenu utakmicu da bi prošao pored niželigaša.

Igrači Tottenhama nakon primljenog gola (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U utakmici osmine finala FA kupa nogometaši trećeligaša Rochdalea i Tottenhama odigrali su 2:2, pa će velikan iz Londona morati odigrati novu utakmicu na svom terenu.

Tottenham se pošteno namučio kod posljednjeplasiranog kluba treće lige, koji je i poveo golom Hendersona u 45. minuti. Lucas Moura je izjednačio u 59. minuti, a kada je u 88. Harry Kane realizirao kazneni udarac činilo se da će Tottenham ipak doći do očekivane pobjede. Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade Davies je pogodio za izjednačenje i novu utakmicu.

Tottenham je i u prošlom kolu morao igrati dvije utakmice protiv četvrtoligaša Newporta, a sada će to morati ponoviti i protiv trećeligaša Rochdalea.

Ponovljena utakmica odigrat će se ovog mjeseca, a točan datum bit će naknadno određen. To je vrlo loša stvar za Spurse, koji se u prvenstvu bore za visoke pozicije na kraju sezone, dok u Ligi prvaka imaju pozitivan rezultat nakon prve utakmice osmine finala i gostovanja kod Juventusa (2:2).

U ponedjeljak još igraju Wigan Athletic i Manchester City.