breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Premier liga

Perišić zaigrao u novoj ulozi i namjestio gol u visokoj pobjedi Tottenhama

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je na desnom beku u pobjedi Tottenhama protiv Leicester Cityja 6:2.

Ivan Perišić (Foto: Afp)

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je na desnom beku u pobjedi Tottenhama protiv Leicester Cityja 6:2 u 7. kolu Premier lige. Perišić je asistirao za drugi gol.

"Fenjeraš" Leicester je poveo u susretu protiv Tottenhama, Youri Tielemans je pogodio iz jedanaesterca u šestoj minuti. Dvije minute kasnije Harry Kane izjednačio je za Tottenham, Eric Dier doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti ma dodavanje Perišića, no četiri minute prije kraja poluvremena izjednačion je bio James Maddison.

Erling Haaland VIDEO Dok su se igrači Cityja ponašali kao zvijezde prema oružaru, Haaland pokazao kakav je čovjek divider

Nakon dvije minute drugog poluvremena Rodrigo Bentancur postiže treći pogodak za domaće, da bi Son Heung-Min postigao hat-trick u 73., 84. i 86. minuti. Južnokorejski napadač u igru ​​je ušao tek u 59. minuti.

Tottenham je na vrhu s 17 bodova, koliko ima i City.

Ranije su Newcastle i Bournemouth remizirali 1-1, Alexander Isak je izjednačio za domaći United u 67. minuti nakon što je Philip Billing pet minuta ranije doveo goste u vodstvo.