sve je jasno

Torcida na Poljudu digla jasnu poruku za prvu momčad: "Tako to rade mangupčine prave"

Torcida je istaknula juniore koji su među osam u Ligi prvaka.

Torcida na Poljudu (Foto: Paun Paunović/Cropix)

Nogometaši Hajduka ugostili su Lokomotivu na Poljudu. Bijeli su na poluvremenu gubili 2:1, a moglo je biti i više golova u mreži Splićana.

Lokomotiva je povela već u 12. minuti, a onda je Torcida podigla jasnu poruku za domaće igrače.

Slavlje Lokomotive Lokomotiva slavila u golijadi na Poljudu: Hajdukova obrana još jednom izgledala kao švicarski sir divider

'Vruća srca, hladne glave, tako to rade mangupčine prave, ugledajte se na juniore!', pisalo je na sjevernoj tribini poljudske ljepotice.

Podsjetimo, juniori Hajduka izbacili su i jaki Manchester City i plasirali se u četvrtfinale Lige prvaka gdje će 15. ožujka igrati u gostima protiv Dortmunda.

Torcidina poruka Torcidina poruka (Foto: Miroslav Lelas/Pixsell)