poznato ime

Torcida je samo jednom igraču zapljeskala: On nastupa za Goricu

Dok su se igrači Hajduka maknuli, pred Torcidu je otišao igrač Gorice, riječ je o Mariju Maloči,

Torcida Split (Foto: Matija Habljak/Pixsell)

Nogometaši Hajduka vodili su do 87. minute kod Gorice 1:0 u susretu osmog kola HNL-a, no dvoboj je završio pobjedom Velikogoričana 2:1.

U 62. minuti Zvonimir Šarlija doveo je Splićane u vodstvo i Hajduk je sve do 87. minute imao tri boda u džepu. No, prvo je Gorica izjednačila pogotkom Dine Štigleca, dok se potpuni preokret dogodio u 92. minuti kada je Ante Matej Jurić pogodio za 2:1 domaćeg sastava.

Nakon utakmice igrači Hajduka su žestoko kritizirani od strane Torcide koja je došla u velikom broju, a ispraćeni su zvižducima i raznim povicima.

Slavlje u svlačionici Gorice VIDEO Ludo slavlje u Gorici, zavirite u svlačionicu Turopoljaca nakon šokantnog preokreta protiv Hajduka divider

Dok su se igrači Hajduka maknuli, pred Torcidu je otišao igrač Gorice, riječ je o Mariju Maloči, bivšem kapetanu Hajduka i ljubimcu navijača koji nikada nije skrivao da mu je Hajduk u srcu.

Maloča je zapljeskao Torcidi koja mu je također uzvratila pozdrave.