kaos na klupi

Suigrači na klupi smirivali zvijezdu Uniteda nakon što je vidio tko ulazi u igru umjesto njega

Donny van de Beek je silno želio zaigrati, ali Ole Gunnar Solskjær mu nije dao.

Igrači Manchester Uniteda (Foto: AFP)

U skupini F Manchester United je na krilima Cristiana Ronalda slomio Villarreal s 2:1.

Gosti su poveli preko Paca Alcacera (53'), izjednačio je Alex Telles (60'), a gol odluke zabio je Ronaldo u petoj minuti nadoknade. Bio je to njegov rekordni 178. nastup u Ligi prvaka i rekordni 136. gol.

Gerard Pique Benfica razbila Barcelonu, Rakitić zabio za bod Seville, Ronaldo donio pobjedu u 95. minuti divider

Nakon utakmice igrači Uniteda počeli su slaviti, ali bilo je i nezadovoljnih, kao što je Donny van de Beek.

Tijekom ulaska Freda u igru kamere su otkrile ljutnju veznjaka Uniteda. Donny van de Beek poludio je na svojeg trenera jer mu nije dao priliku i umjesto njega je uveo Freda.

Ognjen Vranješ Problematični Srbin ne smije igrati ako ne pokrije tetovažu četničkog vojvode iz Knina divider

Nizozemski reprezentativac nije mogao vjerovati pa je bacio žvakaču gumu na pod i usta u nevjerici prekrio rukom. Suigrači su primijetili da nešto nije u redu pa su ga počeli smirivati.