kaos na klupi

Suigrači na klupi smirivali zvijezdu Uniteda nakon što je vidio tko ulazi u igru umjesto njega

Donny van de Beek je silno želio zaigrati, ali Ole Gunnar Solskjær mu nije dao.

U skupini F Manchester United je na krilima Cristiana Ronalda slomio Villarreal s 2:1.

Gosti su poveli preko Paca Alcacera (53'), izjednačio je Alex Telles (60'), a gol odluke zabio je Ronaldo u petoj minuti nadoknade. Bio je to njegov rekordni 178. nastup u Ligi prvaka i rekordni 136. gol.

gol expired Benfica razbila Barcelonu, Rakitić zabio za bod Seville, Ronaldo donio pobjedu u 95. minuti divider

Nakon utakmice igrači Uniteda počeli su slaviti, ali bilo je i nezadovoljnih, kao što je Donny van de Beek.

Tijekom ulaska Freda u igru kamere su otkrile ljutnju veznjaka Uniteda. Donny van de Beek poludio je na svojeg trenera jer mu nije dao priliku i umjesto njega je uveo Freda.

Ognjen Vranješ u dresu AEK-a (Foto: AFP) Problematični Srbin ne smije igrati ako ne pokrije tetovažu četničkog vojvode iz Knina divider

Nizozemski reprezentativac nije mogao vjerovati pa je bacio žvakaču gumu na pod i usta u nevjerici prekrio rukom. Suigrači su primijetili da nešto nije u redu pa su ga počeli smirivati.