Nestvarne scene

VIDEO Kaos u Argentini: Sudac podijelio deset crvenih kartona i prekinuo utakmicu za trofej

Nogometaši Racinga osvojili su Trofeo de Campeones protiv Boca Juniorsa.

Racing Club (Foto: Afp)

Nogometaši argentinskog Racing Cluba osvojili su Trofeo de Campeones. U finalu su bili bolji od Boca Juniorsa s 2:1 nakon produžetaka, a utakmica je ranije završena jer je sudac pokazao čak deset crvenih kartona.

Facundo Tello, glavni sudac, pokazao je dva crvena kartona do produžetaka, a onda je uslijedio kaos o kojem će se još dugo pričati.

Nakon pet minuta igre u produžecima Varela je zaradio drugi žuti karton, a u 117. minuti nogometaši Racinga zabili su pogodak za pobjedu.

Roman Jaremčuk Navijači u Belgiji razvili gnjusan transparent, pozivaju na smrt ukrajinskog nogometaša divider

Strijelac Alcaraz odlučio je skinuti dres i proslaviti pogodak ispred tribine s navijačima Boce, zbog čega je nastala gužva na terenu. Sudac je čak sedam puta vadio crveni iz džepa, a od toga je pet kartona pokazao nogometašima Boce.

Zbog toga je morao ranije svirati kraj susreta.

Inače, radi se o utakmici koju igraju osvajač prvenstva i osvajač Kupa. Kako su nogometaši Boce osvojili i prvenstvo i Kup, drugog finalista Superkupa dobili smo nakon utakmice Racinga, drugoplasirane momčadi prvenstva, i Tigresa, drugog finalista Kupa.