Crni niz splićana

Stoper Hajduka otvorio dušu: ''Svatko od nas se treba zapitati kako dalje''

Filip Uremović osvrnuo se na novi poraz Hajduka.

Filip Uremović (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

101. Jadranski derbi od samostalnosti Hrvatske otišao je na stranu Rijeke koja je u 29. kolu SuperSport HNL-a bila bolja od splitskog Hajduka 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Marco Pašalić u 70. minuti na asistenciju Tonija Fruka.

Nakon utakmice stoper Hajduka Filip Uremović osvrnuo se na predstavu svoje momčadi. Podsjetimo, Uremović se vratio u prvih 11 nakon što je propustio protekle četiri utakmice zbog ozljede.

Galatasaray - Fenerbahce Livakovićev Fenerbahče odustao od trofeja: Izišli s juniorima, odmah primili gol pa napustili teren divider

''Još jedan poraz u nizu. Pobijedio je bolji protivnik. Sve ono što radimo ne pokazujemo na terenu'', rekao je pa se osvrnuo na dva poraza od Dinama:

''Prošla utakmica me uopće ne dira. Svaki od nas se treba zapitati. Idemo presložiti glave i vidjeti kako dalje.''

Uremović je odigrao 60 minuta u svom povratku.

''S dva treninga nisam više ni mogao. Nažalost, odigrao sam 60 minuta. Nadam se da se ozljeda nije pogoršala. Ja ću uvijek biti na dispoziciji.''

Utakmica Nexe - Zagreb Kaos na derbiju u Našicama: Igrač Nexea udario delegata, utakmica prekinuta nakon što mu je pružena pomoć!? divider