Hrvatska reprezentacija
Nakon remija s Hrvatskom

Slovenci redom hvale jednog nogometaša: "Prijateljski derbi. Uzeli smo pobjedu viceprvacima svijeta"

Hrvatska i Slovenija odigrali su 1:1 u prijateljskom dvoboju u Kataru.

Hrvatska i Slovenija odigrali su 1:1 u prijateljskom dvoboju odigranom u Kataru. Iako su primili gol u sudačkoj nadoknadi, Vatreni su osigurali drugu jakosnu skupinu na ždrijebu za Svjetsko prvenstvo, ali i isprobali novi sustav igre.

Sve do 91. minute susreta Vatreni su imali osiguranu pobjedu, a onda su Slovenci zabili gol iz nepostojećeg kornera? Barem tako misle izbornik Zlatko Dalić i Mislav Oršić.

gol expired Vatreni jeftino prokockali pobjedu: Kraljevstvo za klasnog centarfora, Oršić i Livaja "napadaju" Dalića divider

Sudac je procijenio da je Oršić zadnji igrao loptom u jednom duelu i dodijelio korner Slovencima koji su to iskoristili na najbolji mogući način. Jaka Bijol je bio najviši u skoku i glavom neobranjivo pospremio loptu u hrvatsku mrežu.

Slovenci hvale strijelca pogotka

Nakon dvoboja slovenski mediji su ovaj remi popratili sljedećim naslovima.

"Bijol u 92. minuti susreta uzeo pobjedu svjetskim viceprvacima", piše Delo, dok portal Sio1 piše: "Prvijenac Bijola u sudačkom dodatku za remi s Hrvatima".

"Prijateljski derbi: Slovenija s prvijencem Jake Bijola izborila remi s Hrvatskom", piše portal Nogomania.

Kako komentirate katarski remi Hrvatske i Slovenije?

Ukupno glasova:

"Jako Bijol se pobrinuo za remi s Hrvatskom u posljednjim minutama utakmice", piše slovenski list Večer.

Svi slovenski mediji redom su pohvalili strijelca izjednačujućeg pogotka, Jaku Bijola koji je ujedno postigao i svoj prvijenac u dresu slovenske nogometne reprezentacije.