Hrvatska reprezentacija
Pogledajte sami

VIDEO Je li Hrvatska primila gol nakon nepostojećeg kornera? Tako misle Oršić i Dalić

Hrvatska i Slovenija odigrali su 1:1 u prijateljskom ogledu u Kataru.

Hrvatska i Slovenija odigrali su 1:1 u prijateljskom susretu igranom u Kataru. Iako su Vatreni ostali bez pobjede u sudačkoj nadoknadi, osigurali su drugu jakosnu skupinu na ždrijebu za Svjetsko prvenstvo 2022.

Nakon utakmice bilo je dosta priče o pogotku Slovenije u 91. minuti susreta, čini se da je Jaka Bijol postigao pogodak nakon nepostojećeg kornera.

gol expired VIDEO Prvo je Kramarić matirao ponajboljeg svjetskog vratara, a onda je hrvatska obrana zaspala divider

"Mislim da to nije bio korner. Nisam to mogao jasno vidjeti iz svog kuta, ali Mislav Oršić je rekao da nije bio korner. Šteta što smo primili taj pogodak", kazao je nakon susreta Marin Pongračić, branič Borussije Dortmund koji je danas krenuo od prve minute kao središnji branič u novom sustavu.

S njim se slaže i izbornik Zlatko Dalić koji je kratko kazao:

"Mislim da taj korner nije postojao".

Sudac je procijenio da je Oršić zadnji igrao loptom, ali pogledajte situaciju i sami prosudite iako nam režiser prijenosa u Kataru nije baš pomogao u ovoj situaciji.

Kako komentirate katarski remi Hrvatske i Slovenije?