Madriđani gube

VIDEO Pogledajte golčinu Ivana Rakitića protiv Reala: Što su to izveli Modrićevi suigrači?

Ivan Rakitić postigao je pogodak za Sevillu protiv Real Madrida.

Pogodak Ivana Rakitića (Foto: Screenshot)

Nakon prvih 45 minuta derbija kola 32. kola La Lige Sevilla je na domaćem terenu vodila s 2:0 protiv vodećeg Real Madrida. U nastavku je na 2:1 smanjio Rodrygo u 50. minuti, izjednačenje 2:2 je donio Nacho u 82. minuti, a onda je Benzema još jednom donio pobjedu Madriđanima u nevjerojatnoj završnici.

Sevilla je povela u 21. minuti pogotkom Ivana Rakitića. Hrvatski nogometaš zabio je lijepi pogodak iz slobodnog udarca, a pomogli su mu u tome i igrači Reala koji su se neshvatljivo razmaknuli u živom zidu.

Vratar gostiju Courtois nemoćno je širio ruke kad je vidio kako su kod ovog gola reagirali njegovi suigrači. Prekršaj uoči gola napravio je Luka Modrić nad Papuom Gomezom.