Sevilla u nevjerici

VIDEO Novi epski povratak i preokret Reala: Benzema donio pobjedu i vjerojatno naslov prvaka

Real Madrid slavio je kod Seville s 3:2.

PSG, Chelsea, Sevilla... Svi su oni mislili ove godine da imaju Reala na konopcima, ali Kraljevi su još jednom pokazali da su kraljevi povratka.

U 32. kolu La Lige Real Madrid je slavio kod Seville s 3:2 i tako stigao na korak do naslova prvaka. Sevilla je vodila 2:0 nakon prvih 45 minuta, ali Real je još jednom ove sezone pokazao kako nije gotovo dok oni tako ne odluče.

Rodrygo, Nacho i u sudačkoj nadoknadi Karim Benzema donijeli su svojim golovima pobjedu i 15 bodova razlike u odnosu na Sevillu i Barcelonu koja ima dvije utakmice manje. Sevilla je bila u prilici da smanji razliku na devet bodova, ali je na kraju Real povećao na čak 15.

Rakitićev gol nije pomogao, Real slavi naslov

Domaći su poveli su u 21. minuti golom Ivana Rakitića iz slobodnog udarca s 16 metara, kada se razmaknuo živi zid Reala, a lopta prošla kroz njega i prevarila Courtoisay.

Rakitiću je to bio sedmi gol u ove sezone, a samo četiri minute kasnije Erik Lamela je povećao na 2-0.

Real se ipak vratio i preokrenuo, a sve je počelo golom Rodryga u 50. minuti, nastavilo pogotkom Nacha u 83., da bi čudesni ove sezone Karim Benzema zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade za slavlje Reala.

Luka Modrić igrao je do 81. minute, a Rakitić cijelu utakmicu.