Spektakularna utakmica

Jurićeva Verona bila blizu velike pobjede, Ibrahimović promašio penal pa spasio Milan

Nadomak velike pobjede bio je 45-godišnji Splićanin, ali i s ovakvim raspletom može biti zadovoljan.

U posljednjem susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić su na San Siru odigrali 2:2, nakon što su gosti vodili 2:0.

Verona je bila korak do velike pobjede, no domaćin je izjednačio golom Zlatana Ibrahimovića u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Verona je povela u 6. minuti pogotkom Antonina Baraka, a u 19. minuti već je bilo 2:0, a zabio je Mattia Zaccagni. Milan je do kraja poluvremena uspio smanjiti preko Giangacoma Magninija koji je zatresao vlastitu mrežu. Zlatan Ibrahimović je mogao izjednačiti u 66. minuti no nije realizirao kazneni udaraca prebacivši cijela vrata.

Ipak, švedski napadač se iskupio u trećoj minuti nadoknade zabivši glavom za 2-2. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan u drugom poluvremenu. Za goste je do 64. minute igrao Nikola Kalinić, dok Ivor Pandur nije nastupio.

gol expired Još jedan derbi u Serie A bez pobjednika, Marko Pjaca strijelac protiv Rome divider