Sjajna asistencija

Još jedan derbi u Serie A bez pobjednika, Marko Pjaca strijelac protiv Rome

Hrvatski nogometaš je zabio za 1:1 nakon odlične asistencije Gianluce Scaramacca koji je izbacio Pjacu samog ispred suparničkog vratara.

Nakon što su Lazio i Juventus odigrali 1:1 i drugi derbi sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva, ogled Atalante i Intera, završio je identičnim rezultatom.

Inter je poveo u 58. minuti golom Lautara Martineza, a izjednačio je Aleksej Mirančuk u 79. minuti.

U domaćim redovima je Mario Pašalić igrao do 59. minute, dok Boško Šutalo nije ulazio u igru. Marcelo Brozović je igrao cijeli susret za Inter, a Ivan Perišić je dobio priliku u posljednjih 15 minuta.

Roma je na gostovanju u Genoi slavila sa 3:1 uz tri gola Henrika Mkhitarjana (45+2, 66, 85), dok je za domaći sastav zabio Marko Pjaca u 50. minuti.

Hrvatski nogometaš je zabio za 1:1 nakon odlične asistencije Gianluce Scaramacca koji je izbacio Pjacu samog ispred suparničkog vratara. Bio je to njegov drugi gol ove sezone nakon što je zabio i Crotoneu.