JUVE SE SPASIO

Atalanta i Juventus podijelili bodove: Mario Pašalić nekoliko trenutaka proveo u igri

Mario Pašalić u igru je za Atalantu ušao tek u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U izravnom dvoboju za četvrto mjesto na ljestvici talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su u Bergamu igrali 1:1 (0:0).

U siromašnoj utakmici s malo prilika Atalanta je bila nadomak pobjede nakon što je Malinovski fantastičnim udarcem sa 25 metara u 76. minuti svladao Szczesnyja, no u drugoj minuti sudačke nadoknade Danilo je bio najviši u skoku pred domaćim vratima te proslijedio ubačaj iz kuta Dybale u mrežu za konačnih 1:1.

Ovim remijem Juventus je zadržao četvrto mjesto na ljestvici sa 46 bodova, dva više od pete Atalante.

gol expired Leicester i West Ham remizirali: Nikola Vlašić dobio samo deset minuta divider

Hrvatski  veznjak Mario Pašalić u igru je za Atalantu ušao tek u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Ranije u nedjelju Milan je minimalnom 1:0 (1:0) pobjedom protiv Sampdorije preuzeo vrh ljestvice. Jedini gol na utakmici postigao je Rafael Leao u 8. minuti.

Ivan Kaštelan u Splitu Rođendansko slavlje na splitskim ulicama je završilo, navijači Hajduka imaju samo jednu želju divider

Ante Rebić igrao je od 57. minute za Milan, koji sada ima 55 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Intera, a dva više od trećeg Napolija. Sampdoria je 16. sa 23 boda.