cska slavio

Nikola Vlašić zabio sjajan pogodak u najvećem derbiju ruskog prvenstva

Nikola Vlašić zabio je pogodak u velikom moskovskom derbiju kojim je CSKA možda i slomio Spartak.

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA koji je u susretu 7. kola ruskog prvenstva svladao gradskog rivala Spartak sa 3:1.

Vlašić je u prvoj minuti sudačke nadoknade postigao pogodak za 2:1, on je na vrhu kaznenog prostora prsima smirio dodavanje Fernandesa, a zatim se izborio za udarac sa 12-13 metara koji je odsjeo u mreži.

Bio je to četvrti ovosezonski prvenstveni pogodak za Vlašića koji je igrao do 88. minute kada ga je zamijenio Kristijan Bistrović.

POGODAK VLAŠIĆA

gol expired Kramarić spasio Hoffenheim od blamaže: Zabio dva gola i jedanaesterac u raspucavanju divider

CSKA je sada četvrti na ljestvici sa 13 bodova, koliko ima i treći Zenit koji je odigrao susret manje, dok je Spartak drugi sa 14 bodova, jednim manje od vodećeg Sočija.

Nikola Moro je u 0:1 domaćem porazu Dinama iz Moskve od Rubina iz Kazana igrao od 58. minute dok je Silvije Begić odigrao čitav susret u obrani gostiju.

Četvrti Rubin i peti Dinamo imaju po 11 bodova.

gol expired Nestvarna senzacija u UFC-u: "Seljačina koja jako udara" šokirala borilački svijet divider