za prolaz dalje

Kramarić spasio Hoffenheim od blamaže: Zabio dva gola i jedanaesterac u raspucavanju

Andrej Kramarić bio je dvostruki strijelac i u konačnici spasitelj Hoffenheima u susretu 1. kola DFB Pokala.

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić postigao je dva pogotka tijekom igre te je realizirao 11-erac u raspucavanju za prolazak Hoffenheima protiv četvrtoligaša Chemnitzera u 1. kolu Njemačkog kupa.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1, nakon 120 minuta 2:2, da bi u raspucavanju Hoffenheim bio uspješniji sa 3:2 za ukupnih 5:4 i prolazak među 32 posljednje momčadi u Kupu.

gol expired Kaos na VN Toskane: Brojni sudari i ispadanja obilježili utrku, Hamilton na pragu povijesti divider

Kramarić je doveo Hoffenheim u vodstvo u 48. minuti, Chemnitzer je poravnao preko Freibergera u 59. minuti, pa se otišlo u produžetak. Domaći su poveli 2:1 golom Bickela u 100. minuti, no Kramarić je iz kaznenog udarca u 111. izjednačio na 2:2.

Naš je reprezentativac bio i prvi izvođač 11-erca u raspucavanju te je bio siguran. S druge strane, strijelac drugog gola za Chemnitzer Bickel postao je "tragičar" jer je u petoj seriji prebacio vrata.

gol expired Nestvarna senzacija u UFC-u: "Seljačina koja jako udara" šokirala borilački svijet divider