Zabio dva pogotka

VIDEO Ronaldo i Brozović osvojili prvi trofej s Al Nassrom: Portugalac zabio dva pogotka

Cristiano Ronaldo odigrao je sjajnu utakmicu za osvajanje prvog trofeja u saudijskom klubu.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Cristiano Ronaldo je osvojio prvi trofej s Al Nassrom. Nakon produžetaka svladali su Al Hilal rezultatom 2:1 za osvajanje Arapskog kupa prvaka, a oba pogotka djelo su portugalske superzvijezde.

Poveli su nogometaši Al Hilala u 51. minuti preko Michaela, koji je imitirao Ronaldovu proslavu pogotka, no u 74. minuti Portugalac sve vraća na početak. Poravnao je rezultat na 1:1, i to tri minute nakon što je njegov suigrač zaradio crveni karton.

Marko Livaja Grci pitali Livaju o neredima u Ateni: "Svi pričaju o tome, ali..." divider

Nije to obeshrabilo nogometaše Al Nassra, koji su stigli do pobjede u produžecima, zabio je Cristiano Ronaldo. Do kraja susreta portugalski nogometaš je zaradio ozljedu, zbog čega su ga morali izvesti s terena, no na kraju se veselio s navijačima.

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović odigrao je gotovo cijelu utakmicu, iz igre je izašao u 120. minuti.

Gol Ronalda za pobjedu možete vidjeti OVDJE.