vinicius "zakuhao" gol

Real prekinuo crnu seriju: Solari uz dosta sreće slavio u prvenstvenom debiju

Real je napokon osvojio tri boda u prvenstvu.

Vinicius Junior (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U dvoboju 11. kola Primere Real je u Madridu teškom mukom pobijedio Valladolid s 2:0 zahvaljujući autogolu sedam minuta prije kraja susreta. To je prva prvenstvena pobjeda Reala nakon pet uzastopnih utakmica bez pobjede.

Real je do pobjede došao tek u 83. minuti, kada je udarac Juniora Vinicusa nesretno pogodio braniča gostiju Kika i završio u mreži. U 87. minuti Benzema je izborio jedanaesterac, a Ramos s bijele točke pogodio za konačnih 2:0.

Valladolid se postavio vrlo hrabro na Bernabeuu, njegovi igrači su u drugom dijelu čak dvaput pogađali gredu.

Na drugoj strani Real je igrao beskrvno, kao da nije pomogla smjena Julena Lopeteguija kojeg je na klupi privremeno zamijenio Santiago Solari. Kod Valladolida je u 84. minuti u igru ušao i Duje Čop, dok je Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu za Real.

Vodi Barcelona s 21 bodom ispred Atletica i Alavesa koji imaju po 20, Real je sada šesti sa 17 bodova, a Valladolid osmi s 16 bodova.

VIDEO -----> Real Madrid - Real Valladolid 2:0