Samo tako nastavite

Rangersi na hrvatski pogon velikim preokretom do prolaza u play-off Lige prvaka: Čolak zabio pogodak

Rangersi su uspjeli proći Union Saint Gilloise, pobijedili su rezultatom 3:0 na Ibroxu.

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac drugog gola za Rangers u 3:0 (1:0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv belgijskog Union Saint Gilloisea u uzvratnom susretu 3. pretkola Lige prvaka kojom je škotski doprvak nadoknadio 0:2 poraz iz prve utakmice te se plasirao u 4. pretkolo.

gol expired Trener Ludogoreca ljutit nakon kartonijade na Maksimiru: ''Nisu moji igrači 'ubojice', nismo smjeli taknuti igrače Dinama'' divider

Čolak je u 58. minuti najbrže reagirao na odbijanac te glavom pogodio za 2:0, čime je Rangers poravnao ukupni omjer na 2-2. Prethodno je Tavernier u 45. minuti iz kaznenog udarca pogodio za 10, dok je prolazak škotskom klubu osigurao Tillman u 78. minuti.

gol expired Čačić odbrusio kritičarima: "Ovo nije umjetničko klizanje, nije važan dojam nego rezultat" divider

Čolak je igrao do 80. minute, dok je Borna Barišić proveo svih 90 minuta na terenu za Rangers.

Rangers će u 4. pretkolu igrati protiv PSV-a iz Eindhovena koji je nakon produžetka izbacio Monaco. Konačni rezultat bio je 3-2 za PSV, nakon 90 minuta je bilo 2-2, a kako je i prvi susret u Monte Carlu okončan remijem 1-1, igralo se dodatnih pola sata.