Serie A

Prva pobjeda Jurića u Torinu, jedan Dalićev kandidat utakmicu gledao s klupe, drugi igrao do 74. minute

Marko Pjaca igrao je za Torino do 74. minute dok je Josip Brekalo ostao na klupi torineza.

U 3. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Ivan Jurić je ostvario prvu pobjedu kao trener Torina, "granata" je na svom terenu s uvjerljivih 4-0 (1-0) svladala slabašnu Salernitanu.

Čitavu se utakmicu praktički igralo na jedan gol, a nakon niza propuštenih prilika Torino je poveo u samoj završnici prvog poluvremena golom Sanabrije (45). U nastavku su pobjedu potvrdili Bremer (65), Pobega (87) i Lukić (90+1).

gol expired Inter remizirao na nezgodnom gostovanju: Perišić i Brozović izašli u 54. minuti divider

S tri boda Torino je skočio na 11. mjesto, dok je Salernitana na dnu bez bodova.
Veliki preokret dogodio se u Cagliariju gdje je domaćin vodio 2-0 samo da bi na kraju Genoa slavila sa 3-2. Cagliari je poveo golovima Joaoa Pedra (16-11m) i Ceppitellija (56), no tada je stao, a Genoa je golom Destra (59) i s dva pogotka Faresa (69, 78) stigla do preokreta.

Adrian Šemper ostao je na klupi Genoe dok Milan Badelj nije bio ni na klupi đenovljana koji su sada 13. s tri boda, dok je Cagliari 17. s jednim bodom.

gol expired Napoli okrenuo Juventus i s maksimalnim učinkom drži čelnu poziciju divider

Drugi Inter sada ima sedam bodova, dva manje od vodećeg Napolija, a jedan više uz utakmicu više od Rome, Lazija i Milana koji će svoje susrete 3. kola igrti kasnije u nedjelju. Milan će ugostiti Lazio, dok će Roma na svom terenu dočekati Sassuolo. Sampdoria je 15. s dva boda.

REZULTATI 3. KOLA,

Subota:
Empoli - Venezia 1-2 (Bajrami 89-11m / Henry 13, Okereke 68)
Napoli - Juventus 2-1 (Politano 57, Koulibaly 85 / Morata 10)
Atalanta - Fiorentina 1-2 (Zapata 65-11m / Vlahović 33-11m, 49-11m)

Nedjelja:
Sampdoria - Inter 2-2 (Yoshida 33, Augello 47 / Dimarco 18, Lautaro 44)
Spezia - Udinese 0-1 (Samardžić 89)
Torino - Salernitana 4-0 (Sanabria 45, Bremer 65, Pobega 87, Lukić 90+1)
Cagliari - Genoa 2-3 (Joao Pedro 16-11m, Ceppitelli 56 / Destro 59, Fares 69, 78)