Četvrti poraz u nizu

Prošle godine bili hit-momčad, a sad tavore na dnu: Kultni hrvatski klub im zabio pet komada!

Zrinski, prošlogodišnja hit-momčad Prve NL je upala u rezultatsku krizu.

Ivan Komak (Foto: Vlado Kos/Cropix)

Zrinski ne uspijeva izaći iz rezultatske krize! U susretu sedmog kola Prve NL dobili su čak pet komada kod vinkovačke Cibalije.

Na poluvremenu je Cibalia imala minimalno vodstvo protiv Zrinskog, a onda je krenula prava golijada. U razmaku od sedam minuta Vinkovčani su zabili tri komada, a u 72. minuti su postavili konačnih 5:0!

Težak je to udarac za Zrinski koji je prošle sezone bio hit-momčad Prve NL, sve do posljednjeg kola imali su šansu za plasman u elitni razred hrvatskog nogometa, no preskočio ih je Šibenik.

Zrinski se nakon nepotpunog sedmog kola nalazi na pretposljednjem mjestu sa samo tri osvojena boda, imaju jednu pobjedu i čak šest poraza, a ovo im je bio četvrti uzastopni ligaški poraz.

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Potpuni potop Modrih u Koprivnici, Slaven osramotio obranu Dinama za prvu pobjedu ove sezone divider

Werder Bremen - Bayern Bayern i dalje melje: Nakon Dinama zabili pet komada, nezaustavljivi su! divider

Ante Palaversa Bivši dragulj Hajduka priznao: "I dalje sanjam o Cityju. To bi moglo pomoći da se probijem među Vatrene" divider

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
Nenad Bjelica večeras ima povratnički debi na klupi Dinama, u goste im stiže Lokomotiva. Vaša prognoza rezultata?