NEVJEROJATNO

Sudačka krađa godine u Engleskoj: Sudac i VAR nisu vidjeli ruku igrača Cityja

Paul Tierney nije pokazao na čisti penal za Everton protiv Manchester Cityja.

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su kao gosti Everton s minimalnih 1:0 (0:0) u utakmici 27. kola engleske Premier lige odigranoj u subotu na Goodison Parku.

Na utakmici dogodila se i jedna velika pogreška suca Paula Tierneya. On i VAR u 86. minuti nisu vidjeli igranje rukom Rodrija u 16 metara Manchestera.

Video pogledajte OVDJE.

Pobjednički pogodak postigao je Phil Foden u 82. minuti utakmice nakon pogreške domaćih stopera. Lopta se odbila do Fodena koji je prevario vratara Evertona Jordana Pickforda, zaobišao ga i lakoćom poslao loptu u nebranjenu mrežu.

gol expired VIDEO Užas u Poljskoj: Pejić rasturao Poljaka pa brutalno nokautiran 20 sekundi do kraja divider

Taj pogodak donio je aktualnim prvacima Engleske šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Liverpool koji ima utakmicu manje, a odigrat će je tek 16. ožujka kad će gostovati kod Arsenala. Naime, Liverpool i Chelsea će u nedjelju (17.30 sati) na Wembleyju igrati finale Liga kupa.

gol expired Bivši trener Dinama izašao iz Ukrajine, dio puta prolazili pješice: ''Po selima, puteljcima…'' divider

Everton je doživio šesti poraz u posljednjih sedam nastupa i sa 22 boda se nalazi samo jedan bod iznad zone ispadanja.