navijači poludjeli

S Dancima nema šale: Pogledajte do sada neviđeni razlog prekida nogometne utakmice

Finale danskog kupa prekinuto je sredinom prvog poluvremena zbog nedovoljnog razmaka među navijačima.

U srijedu je odigrano finale danskog kupa, koje je u konačnici pripalo Sonderjyskeu. U finalu su s 2:0 bili bolji od Aalborga, a susret je obilježio zanimljivi prekid utakmice.

Finale je prekinuto u 28. minuti nakon što je glavni sudac bio nezadovoljan razmakom među navijačima na tribinama. Danska je kao država krenula s popuštanjem zdravstvenih mjera, pa je tako dozvolila i više od 500 navijača na tribinama. Međutim, razmak među njima mora biti dva mjetra.

gol expired Visoka i vrlo važna pobjeda Bilićeva WBA-a: Promocija u Premierligu sve je bliže divider

U trenutku prekida susreta na većini tribina navijači su sjedili po dva metra udaljeni jedan od drugog, no na jednom su se dijelu okupili ultrasi Aalborga i počeli zajedno navijati. Uvidjevši to sudac je prekinuo susret i naredio da se taj dio tribine "posloži".

Ultrasi su to odbili pa su u jednom trenutku kada im je strpljenje popustilo napustili stadion.

Zanimljive scene s finala danskog kupa pogledajte OVDJE.

Andi Vrtačić - 5 Upoznajte Stipu Miočića iz Pule: Vatrogasac, borac, supug i otac; cilj mu je svjetski vrh divider