Kakav solo prodor

Pogledajte potez koji je obilježio četvrtfinale Kupa u Kranjčevićevoj: Obrana Lokomotive sanjat će Marka Livaju

Marko Livaja upisao je pogodak i asistenciju na četvrtfinalnom susretu Kupa protiv Lokomotive.

Uvjerljivom predstavom u drugom poluvremenu nogometaši Hajduka pobijedili su Lokomotivu sa 6:3 u Kranjčevićevoj i tako osigurali plasman u polufinale SuperSport Hrvatskog Kupa.

Marko Livaja, ponajbolji igrač splitskog stava, odigrao je sjajnu utakmicu, a posebno je svima zapela za oko akcija za četvrti pogodak Hajduka u 57. minuti susreta.

Ubacio je Lovrencsics s desne strane i pronašao Livaju, koji se prvo izborio za loptu u duelu s de Hasoom, a onda je "zavaljao" Mersinaja, prebacio loptu na desnu stranu i pored natrčalog Marića pospremio loptu u daljnji kut Nevistićevih vrata.

gol expired Pogledajte kakva je poruka dočekala Stipu Biuka na tribinama u Kranjčevićevoj divider

Osim toga, Livaja je upisao i asistenciju za prvi pogodak Hajduka u 8. minuti susreta, sjajnom loptom u prostor proigrao je Krovinovića, kojem nije bilo teško zabiti drugu utakmicu zaredom.

Sjajnu utakmicu odigrao je i Jani Atanasov, koji je zabio dva fantastična pogotka, a oba je posvetio najboljem prijatelju koji je umro prije nekoliko dana.