za skok na drugo mjesto

Livaja nastavlja sa sjajnim igrama: Postigao pogodak i upisao asistenciju u pobjedi AEK-a

Marko Livaja nastavio je s odličnim igrama u dresu grčkom AEK-a.

Hrvatski napadač Marko Livaja nastavlja s odličnim igrama u nastavku grčkog prvenstva. U gostujućoj pobjedi AEK-a 2:0 protiv OFI Krete u susretu 2. kola Lige za prvaka, Livaja je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Bio je to njegov drugi susret u nizu u kojem se upisao među strijelce nakon nastavka sezone. U prošlom kolu zabio je za 1:1 u derbiju protiv Panathinaikosa.

gol expired Liverpool objavio video s Lovrenom u glavnoj ulozi, navijači ostali u šoku: "Molim vas, recite mi da je ovo šala?" divider

Hrvatski napadač je suparničku obranu slomio u 42. minuti postigavši svoj osmi pogodak ove sezone, a potom je u 65. minuti asistirao Danieleu Verderu za 2:0 i potvrdu pobjede.

Livaja je na terenu proveo 86. minuta kada ga je zamijenio Svarnas.

AEK se ovom pobjedom probio na drugo mjestu grčkog prvenstva sa 55 bodova, 14 manje od vodećeg Olympiakosa. Na trećem mjestu je PAOK sa 53 boda.

gol expired Real odgovorio na izazov Barcelone: Majstorija Kroosa, ali i komično primljen pogodak Kraljeva divider